Warunki korzystania z witryny „pasja-automatyki”

Rejestrując się na witrynie „pasja-automatyki.pl” , zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”,  “http://www.pasja-automatyki.pl”  akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść tę witrynę. Administracja witryny „pasja-automatyki” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „pasja-automatyki” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Zakazane jest również publikowanie treści reklamowych, promocyjnych w tym linków do innych stron świadczących usługi komercyjne, chyba, że uzyskasz zgodę na taką publikację od właściciela strony. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu.  Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale „pasja-automatyki” nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Korzystanie z INFORMACJI zawartych w witrynie „pasja-automatyki”

Witryna „pasja-automatyki” może zawierać informację dotyczące instalacji elektrycznych. Instalacja elektryczna wydaje się stosunkowo prosta, jednak błędy popełnione przy jej wykonywaniu mogą mieć katastrofalne skutki. Dlatego wszelkie przeróbki należy zlecić osobie z uprawnieniami do wykonywania instalacji i do przeprowadzania ich pomiarów odbiorczych.
Autor strony NIE ponosi, żadnej odpowiedzialności za szkody majątkowe i niemajątkowe, bezpośrednio lub pośrednio wynikające z uzyskania informacji na niniejszej stronie oraz stronach internetowych, do których linki zostały tutaj zamieszczonej.
Z informacji umieszczonych na stronie korzystasz na własną odpowiedzialność.